Použití OneDrive - dilko.cz - Domácí dílna u Kozáků

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O NÁS

Použití cloudové služby Microsoft OneDrive dříve SkyDrive
Pro prezentování části obsahu aktuálně používáme službu OneDrive společnosti Microsoft. Stránka se otevře v novém okně webového prohlížeče. Aby se tak stalo, musí být v použitém prohlížeči povoleno otvírání obsahu v novém okně.

Fotografie
Na stránkách s fotografiemi uvádíme na tomto webu jen několik fotografií a ostatní prezentujeme pomocí odkazu na veřejnou část našeho datového úložiště OneDrive.

Práce se službou OneDrive
I pro méně zkušeného uživatele PC a Internetu bude práce s touto službou zcela přirozená a jednoduchá. Uložené fotografie a dokumenty jsou uspořádány do adresářů (složek) a podadresářů. Dokumenty jako například .DOC, .XLS se otevírají přímo v cloud aplikacích na OneDrive a lze je stáhnout a uložit.

Tipy:
1. Pokud se Vám služba otevřela v jiném jazyce, než preferujete, lze v zápatí stránky změnit jazyk navigace včetně českého.
2. Pokud Vám nepůjde podadresář nebo dokument otevřít, zkontrolujte, zda není nějaký označen v pravém horním rohu “zatržítkem“ (tzv. fajfkou).  Pokud ano, tak kliknutím na “zatržítko“ dokument(y) nebo adresář(e) odznačte.  
3. Pokud se v adresářích OneDrive ztratíte, zavřete okno prohlížeče s OneDrive a klikněte na odkaz z webu www.dilko.cz znovu.

Pokud narazíte na jiné problémy či nesnáze při použití této služby, tak budeme rádi, když nám napíšete na e-mail: web.dilko(a)email.cz. Nemusíte problém složitě popisovat, stačí uvést kontakt a my Vám zavoláme.

Zde se můžete podívat na celý obsah naší zveřejněné části úložiště OneDrive. Stránka se otevře v novém okně webového prohlížeče. Aby se tak stalo, musí být v použitém prohlížeči povoleno otvírání obsahu v novém okně.

Informace o autorských právech a ochranných známkách
Veškerý publikovaný obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora komerčně použít.
Microsoft a názvy, loga a ikony všech produktů a služeb a veškerého softwaru společnosti Microsoft mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti Microsoft.

Kontakty
Petra Kozáková
autorka výrobků,
lektorka, objednávky
+420 604 405 913
dilko(a)dilko.cz
>  Celý kontakt


Bc. Miroslav Kozák
web, provoz, živnost
+420 603 291 078
+420 383 399 935
web.dilko(a)email.cz
>  Celý kontakt

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky