Webináře - dilko.cz - Domácí dílna u Kozáků

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY

WEBINÁŘE
Webinář je forma dálkového kurzu při kterém probíhá hlasový a vizuální kontakt mezi lektorem a účastníky pomocí počítače, webové kamery, mikrofonu a obrazovky počítače. Je možné použít i tablet nebo smartphone. Zapotřebí je připojení na internet.

V prezentaci je v reálném čase přenášen obousměrně (více směrně) obraz, připravené grafické podklady a zvuk. Je možné klást dotazy přenášeným zvukem nebo na integrovaném chatu. Stejným způsobem může lektor odpovídat a ukazovat pracovní postupy pomocí přenášeného videa. Potřebný materiál (drát, korálky a podobně) je zaslán účastníkovi předem poštou. Nářadí, které je v případě drátování třeba (ketlovací, štípací, a ploché kleště) musí mít účastník vlastní.

Výhodou kurzu formou webináře je, že se dá provádět i v pozdějších hodinách, účastníci jsou v domácím prostředí a ušetří čas a prostředky za dopravu. Pro lektora je jednodušší příprava a jsou i nižší režijní náklady na kurz, takže celková cena za účast v kurzu může být nižší než při fyzickém setkání.

Za nevýhodu může někdo považovat menší osobní přístup, který technika omezuje a absenci fyzického kolektivního setkání.

Tento způsob kurzu je vhodnější pro zájemce, kteří již mají základní zkušenosti s tvořivou činností a mají vlastní nářadí a případně i materiál.


PŘIHLÁŠENÍ DO WEBINÁŘE
Aktuálně je tato služba v prvotní testovací fázi. Pokud byste měli zájem se testování účastnit, tak nás prosím kontaktujte e-mailem na web.dilko(a)email.cz.

Budeme Vám vděčni i za zprávu o tom, zda by Vás taková forma kurzu zajímala a zda byste o ni měli v budoucnu zájem. Předem děkujeme.

Kontakty
Petra Kozáková
autorka výrobků,
lektorka, objednávky
+420 604 405 913
dilko(a)dilko.cz
>  Celý kontakt


Bc. Miroslav Kozák
web, provoz, živnost
+420 603 291 078
+420 383 399 935
web.dilko(a)email.cz
>  Celý kontakt

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky