Kroužek ZŠ Dukelská - dílko.cz - Domácí dílna u Kozáků

dílko.cz
Domácí dílna u Kozáků
Přejít na obsah

Kroužek ZŠ Dukelská

Kroužek drátování na ZŠ Dukelská
V prvním pololetí školního roku 2020/21 se nebude konat kroužek drátování na Základní škole Dukelská Strakonice. I v letošním školním roce 2020/21 mohou žáci Základní školy Dukelská Strakonice navštěvovat kroužek drátovaní, který se koná každou středu od 15:00 do 16:00 na ZŠ Dukelská Strakonice. Kroužek vede lektorka Petra Kozáková.

Žáci se naučí, jak pracovat s drátem a jak z něj vytvářet neobvyklé dekorace zdobené korálky. Postupují buď podle návodu, nebo mohou zapojit svoji vlastní fantazii. Pro žáky je tato činnost kreativní relaxací, která rozvíjí jejich zručnost, trpělivost, estetické vnímání a vlastní projev. Přesto že každý pracuje na svém výrobku, je ve skupině přítomen týmový duch a příjemná atmosféra. Hotový výrobek je pro žáky radostí a odměnou za vynaložené úsilí.
V rámci kroužku drátování žáci dostanou materiál na výrobu dekorace a v hodině si mohou zapůjčit potřebné nářadí. Těm, kteří to s drátováním myslí vážně, rádi poradíme s pořízením jejich vlastního vhodného vybavení.

Kontakt na lektorku:
Petra Kozáková
Mobil: 604 405 913
E-mail: dilko(a)dilko.cz

Kroužek pořádá Sdružení rodičů při ZŠ Dukelská Strakonice, z.s.
Cena kroužku je 700,- Kč za celý školní rok.
dílko.cz - Domácí dílna u Kozáků
dilko(a)dilko.cz
© 2013 - 2020 Petra a Miroslav Kozákovi
Návrat na obsah